Про нас

ТОВ «Системи Енергозбереження» здійснює свою діяльність спрямовану на впровадження новітніх систем із енергозбереження з 2010 року. Компанія є дистриб’ютором китайських виробників модулів (Risen, GCL, Luxen, інші), виробників інверторів (SolarEdge, Huawei, Fronius) та представником європейських виробників систем кріплень, зокрема (Corab).

Відновлювальні джерела енергії та енергоефективність – ось це важливий крок до економічної незалежності та збереження довкілля. Отримання «Зеленого тарифу» - це спеціальний тариф, за яким держава закуповує електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики з відновлювальних джерел енергії.

Наша компанія пропонує широкий асортимент товарів та обладнання (основна група – модулі, монтажні кріплення, інвертори, сонячні колектори, а також комплектуючі – кабель, конектори, автоматика та ін.), як приватним домогосподарствам так і юридичним особам для будівництва сонячних станцій та систем гарячого водопостачання.

Із 2014 року компанія співпрацює безпосередньо з виробником сонячних колекторів EuroSun (Німеччина). Нами змонтовано об’єкти з повновакуумними колекторами у Львові та Одесі.

Починаючи з 2016 року «Системи Енергозбереження» імпортує в Україну якісні системи кріплень для будівництва СЕС від виробника Corab (Польща).

За міжнародними договорами компанія співпрацює із провідними виробниками сонячних модулів Risen, GCL, Luxen (Китай).

Загалом за останні три роки нами було доставлено на різні об’єкти понад 90 МВт сонячних модулів. На більшість цих об’єктів наша компанія доставляла системи кріплень різних типів – дахові або наземні, в залежності від потреб замовників. Сотні інверторів, кілометри спеціального (солярного) кабелю, тисячі конекторів є невід’ємною частиною поставок для наших клієнтів.

Безпосередньо та за участі ТОВ «Системи Енергозбереження» було запроектовано та змонтовано понад 70 сонячних електростанцій, а це як невеликі станції для фізичних осіб так і наземні промислові СЕС.

Переваги співпраці Клієнтів власне з нашою компанією:

  • Якісні товари та високоефективне обладнання
  • Доставка товару у стислі терміни
  • Економічно обґрунтований підбір обладнання
  • Розрахунок, проектування та окупність системи
  • Технічно грамотний та естетично прийнятний монтаж
  • Пусконалагоджувальні роботи
  • Гарантійна та післягарантійна підтримка обладнання